POUTĚ VÁCLAVOV - KAPLE SV. VÁCLAVA...


Václavov - Kaple Sv. Václava - setkání u kapličky v úterý 28.9.2022 v 15 hodin. Litanie a zpěv Svatý Václave ....

Pan farář Altman zahájil pobožnost v 15 hodin, současně s tím začalo vydatně pršet. Kaplička byla plná osob nižšího vzrůstu, ostatní aby mohli stát rovně tak stáli venku pod deštníky. I přes nepřízeň počasí, které se umoudřilo po ukončení pobožnosti jsme modlitbou, litaniemi a písní uctili památku Svatého Václava a s příjemným pocitem jsme se rozcházeli. Před rozchodem nás Maruška ještě pohostila teplými plackami a bábovkou. Všem zřejmě chutnalo, protože nezbylo nic kromě krabiček.

Kapličku najdete zde.

A jak setkání proběhlo - níže


Václavov - Kaple Sv. Václava - setkání u kapličky v úterý 28.9.2021 v 15 hodin. Litanie a zpěv Svatý Václave ....

Kapličku najdete zde, těšíme se na vás....

A jak setkání proběhlo - níže