Velikonoce 2022

Velikonoce 2021

Vzhledem k tomu, že si děti nepřinesly svoje výtvory, pan farář rozdal všechny sladkosti (a nebylo jich málo) mezi všechny účastníky bohoslužby. Každý také mohl ochutnat Boží milosti. Bylo to krásně prožité sváteční nedělní dopoledne při pěkných Velikonočních písních za doprovodu chrámových varhan a nadšeného hlasu paní varhanice. Následně proběhlo vyhodnocení s ochutnávkou pokrmů. Posuďte sami :

Při obřadech na Velikonoční neděli (4.4.2021 v 10,30 hod.) budou svěceny přinesené pokrmy, velikonoční vajíčka, beránci, zajíčci ap. Je to výzva pro děti i rodiče, aby se přišli pochlubit se svými výtvory.

Všechny pokrmy budou vystaveny na internetových stránkách, kde proběhne soutěž. Tvůrci nejlépe ohodnocených výtvorů budou odměněni.

Po bohoslužbě dostane každý tvůrce posvěcenou sladkou odměnu


Pro jakékoliv dotazy použije níže uvedený formulář - děkujeme za Váš zájem