Oprava Anděla z hlavního oltáře 

Jak proběhlo požehnání Anděla a farní slavnost se můžete podívat zde.

Anděl, jehož místo je vlevo nad hlavním oltářem, spadnul, ulomilo se mu křídlo a je značně poškozen. Je třeba odborný zásah, který si vyžádá vyšší finanční prostředky (zhruba 40 000,- Kč). Z tohoto důvodu žádáme o finanční dary, které by umožnily opravu - finanční částku můžete poslat na transparentní účet, nebo osobně při bohoslužbě, příp. na faře přímo panu faráři. 

Číslo transparentního účtu : zde

Pán Bůh zaplať za Vaše dary.

Před opravou

Na levém spodním rohu obrazu chybí Anděl ...

Nemocný anděl čekající na zákrok odborníků...

Po opravě .....

Vážení přátelé památek, s radostí oznamujeme, že jsme do letošního kola soutěže veřejných sbírek zařadili také váš projekt na obnovu kulturního dědictví. Informace o sbírce se tak dostane k tisícům lidí a bude inspirací pro další, kteří tak jako vy zvelebují okolí a dělají z Česka zemi nejen pamětihodnou, ale také s pamětí. Budeme rádi za šíření výzvy k soutěži. Ve druhém kole už půjde o hodně: mezi finalisty rozdělíme částku 100 tisíc korun. Hlasovat je možné zde: www.mamevybrano.cz/soutez